Hizmetler


hizmetler

Grafik Hizmetleri

Logo ve LogoType Tasarımı

Logo : Logo ürünleri, kuruluşları veya hizmetleri birbirinden ayırt etmeyi sağlayan bir ya da birkaç tipografik karakterden veya bir kaç çizgiden meydana gelen bir nevi işaretlemedir.

LogoType : Logoda firma isminin bulunduğu yeri belirtir. Firmanın veya kuruluşun tam adının okunduğu yeri belirtir.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal Kimlik : Bir şirket veya kuruluşun dışarıdan görünen duruş ve görünüşünün tamamını niteleyen bir olgudur. Detaylı bilgi alın.

Kurumsal kimlik ikiye ayrılır.

- Kuruluş İçi Kimlik

Logo ve LogoType kullanımı.

Basılı materyaller, genel olarak antetli kağıt, devam kağıdı, diplomat zarf, kartvizit, cepli ve sunum dosyası, cd etiketi, cd kutusu, çanta, bloknot, haberleşme formları, kurum içi yönlendirmeler, fatura, irsaliye ve diğer muhasebe evraklarından oluşmaktadır.

- Kuruluş Dışı Kimlik

Araç ve filo tasarımları, bina ve iç tasarımı,  genel tanıtım meteryalleri katalog, broşür, insert, mailing, gazete, dergi, televizyon,  radyo reklamları ve web sitesi olarak adlandırabiliriz.

Katalog Tasarımı

Katalog : Günümüzde daha çok firmaların veya kurumların ürün ya da hizmetlerini tanıttığı matbu kitapçıklardır. Ancak internetin gelişmesi ile birlikte bu hizmet artık online katalog olarak da sunulabilmektedir. Detaylı bilgi alın.

Broşür Tasarımı

Broşür :  Firmanızın, ürünlerinizin ve hizmetlerinizin tanıtımı için en başta gelen ve en yaygın kullanılan basılı bir araçtırbroşür Potansiyel müşterilerinizin sizden, ürünlerinizden veya hizmetlerinizden haberdar olup sizi tercih etmesine sebep olacak, müşterilerinizle ilk teması sağlayabileceğiniz bir basılı materyaldir. Detaylı bilgi alın.

Billboard – Afiş Tasarımı

Afiş : Bir ürün ya da hizmetin tanıtımı için caddelerde, açık mekanlarda yer alan en önemli dış mekan reklam araçlarından birisidir. Afişin amacı, bir konuyu veya ürünü insanlara tanıtmak, duyurusunu yapmaktır. Detaylı bilgi alın.

 

Web Hizmetleri

Web Sitesi Tasarımı

Web Sitesi : Web sitesi çağın medyası olan Internet üzerin de yer alan size ait bir iletişim panosudur. Bilindiği üzere İnternet, Radyo ve Televizyon gibi bir medya sayılmakta ve etkinliği açısından diğerlerinden daha öne çıkmaktadır. Bir web sitesi sayesinde, firmanızın tanıtımını yada kendiniz ile ilgili bilgilerin sunulmasını çok daha büyük kitlelere (Tüm Dünyaya) en ekonomik şekilde yapabilirsiniz. Web siteniz bir bakıma sizin vizyonunuz olacaktır. Bu sebeple web sitenizin size özel olması ve sizi yansıtması çok önemlidir. Detaylı bilgi alın.

- Kişisel Web Siteleri

Tümüyle size özel orjinal tasarımlar.

- Kurumsal Web Siteleri

Kurumsal kimliğinize uygun, kurumunuzun ayrıcalıklarını yansıtan özgün tasarımlar.

Banner Tasarımı

Banner : Bir web sitesinin büyük kitlelere ulaşabilmesi için en etkili yollardan biri banner reklamlarıdır. Banner reklamcılığında amaç anlatılmak istenileni en kısa sürede en iyi şekilde  anlatabilmektir. Firma tanıtımları ve kampanya bildirimi gibi amaçlarla sıklıkla kullanılır maliyeti düşük etkisi yüksek bir online reklam aracıdır. Banner çalışmaları istediğiniz bir ebatta yapılabileceği gibi 3 farklı ebatta set olarak da yapılmaktadır daha fazlası için bilgi alın.

Mailing Tasarımı

Genel olarak mesajlarınızın hedef kitlenize direk e-posta yoluyla gönderilmesi diyebiliriz. E-mail marketing’in markalar için en önemli avantajı maliyeti. Diğer reklam mecralarına veya internet reklam uygulamaları ile karşılaştırıldığında bu sistemin maliyeti yok denecek kadar azdır. Mailing uygulamasında ki en önemli nokta göze hoş gelecek ve müşterilerinizde ilgi uyandıracak özgün bir tasarıma sahip olmasıdır. Size en uygun ve en özgün mailing tasarımları için bilgi alın.

WordPress Hizmetleri

WordPress : Dünyada en çok kullanılan blog sistemlerinden biridir. Sizinde bir blogunuz olsun istiyorsanız bilgi alın.

- Kurulum Hizmetleri

- Seo Optimizasyonu

 SEO Hizmeti

SEO : Search Engine Optimization ( Arama Motoru Optimizasyonu ) Web sitenizin Google, Yahoo ve Bing gibi arama motorlarında daha üst sıralarda çıkması için yapılan bir çalışmadır. Uzun vadede çok büyük getiriler sağlayan bir uygulamadır. Siteniz çok iyi bir görselliğe yada işlevselliğe sahip olabilir, ürünleriniz ve kampanyalarınız fazlasıyla kaliteli ve avantajlı olabilir ancak sitenizin yeterli ziyaretçisi yoksa tüm bunlar yetersiz kalmaktadır. Profesyonel SEO desteği için bilgi alın.

 

 İletişim Bilgileri

Mail : furkan@furkanz.com  - fzunbuloglu@gmail.com

Telefon : 0555 817 41 24