Hakkımda


 

vesikalık

Merhaba ben Furkan Zünbüloğlu 9 yaşımda tanıştığım bilgisayara aşık olmamla başladı benim serüvenim. Çok sosyal biri olmama rağmen yinede bilgisayarımla çok vakit geçiriyordum. 14 yaşımdayken kendi kendime neden bilgisayarcı olmuyorum ki dedim ve Maltepe Anadolu Meslek ve Meslek Lisesi  ( Bilgisayar Bölümü ) ne kayıt oldum. Derslerimi hep severek dinledim ve bölüm birinciliğiyle mezun oldum.  Ardından Sakarya Üniversitesi ( Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama Bölümü ) ne yazıldım ve 2012 senesinde mezun oldum. Şuan AÖF ( İşletme Bölümü ) son sınıf öğrencisiyim.  Okul hayatım bu şekilde :)

Ancak bunlar bana yetmedi okulda aldığım eğitimlerin yetersizliğinden şikayet ettim  hep ve BilgeAdam eğitimlerine yazılma kararı aldım.

KURSLAR VE SERTİFİKALAR

BilgeAdam Yazılım ve Veritabanı Uzmanlığı ( 500 Saat ) eğitimini Üstün Başarı ile tamamladım.  - 2010

Bu eğitimden aldığım Sertifikalar

Microsoft Yazılım ve Veritabanı  Uzmanlığı eğitimi katılım sertifikası.
Bilgeadam  Yazılım ve Veritabanı  Uzmanlığı eğitimi katılım sertifikası.
Bilgeadam  Yazılım ve Veritabanı  Uzmanlığı eğitimi üstün başarı belgesi.

 

BilgeAdam Grafik  & Web Tasarım ( 300 Saat ) eğitimini Üstün Başarı ile tamamladım – 2013

Bu eğitimden aldığım Sertifikalar

Adobe Grafik & Web Tasarım eğitimi katılım sertifikası.
Bilgeadam  Grafik & Web Tasarım eğitimi katılım sertifikası.
Bilgeadam  Grafik & Web Tasarım eğitimi üstün başarı belgesi.

Şuan aktif olarak Freelance Grafik & Web Tasarım hizmetlerinin Yanında 2 Ortağımla birlikte Yazılım projelerinde de görev almaktayım.

Yazılım Projemiz

Genkon Mühendislik STS Yazılımı ( Saat  Takip Sistemi)

Genkon Mühendislik firmasına iki arkadaşımla birlikte saat takip sistemi adıyla personellerini ve iş akışlarını takip edebilecekleri detaylı bir yazılım yaptık. Projede kullanılan Teknolojiler Asp.Net , My SQL , C#

YETKİNLİKLERİM

Grafik & Web Uygulamaları 

Photoshop : 85

Illistrator : 90

Indesign : 80

Dreamweaver : 85

Flash : 75

CSS : 85

Yazılım Uygulamaları

Visual Studio : 75 / C# – Asp.Net

MySQL : 80

MS SQL Server :85

PUANLAMA 100 ÜZERİNDENDİR.

 

KİŞİSEL ÖZELLİKLER

Hiçbir işi yarım bırakmam. Kararlı ve istikrarlıyım dır. Sorumluluk almaktan çok hoşlanırım. Yeni bilgiler öğrenmeye her zaman açığım dır. Ekip çalışmalarını çok severim.  Tuttuğumu koparırım. Kodlarla aram iyidir zorluklar karşısında asla pes etmem çözüm odaklıyımdır. Tipografiyi severim. Tasarım yapmaktan çok keyif alırım iş disiplinim yüksektir. Verdiğim sözleri ve aldığım sorumlulukları her zaman zamanında ve doğru bir şekilde yerine getirmeye özen gösteririm. Esprili biriyimdir.

 

HOBİLERİM

Futbolu , bilgisayar ve playstation oynamayı , kitap okumayı (Tarih, Bilim Kurgu, Kişisel Gelişim, Komplo Teori) severim. Her tür tasarım yapmaktan (çizim, tipografi ,web site ,kitap kapağı vb) çok zevk alırım.

Arkadaşlarım ve ailemle vakit geçirmek vazgeçilmezlerim dendir.